Nechci být zlej, ale tahle situace mě nutí aspoň zle přemýšlet. Nevím co to je za systém na zdejší škole, pravděpodobně diktatura, nebo spíš cenzura a žádná svoboda slova. 
Každopádně, abych nepředcházel událostem, shrnu to velmi rychle. S Jessiem se nám poslední dobou ve vyšetřování celkem dařilo, měli jsme svůj seznam podezřelých, vlastní odůvodnění a závěry. Napsali jsme varovnou tabuli, kterou tedy druhý den někdo přepsal a další den pro změnu někdo ukradl a hodil do jezírka. 
Teď už ji mám zpátky, raději schovanou na pokoji. Co se stalo dál? Chytil mě ten black týpek Alert, když jsem si to štrádoval po večerce a hledal jednookýho Lucase. Pravděpodobně ho naštvalo, že jsem před ním začal utíkat a křičet o pomoc, že mě honí uchyl a mafián v jednom. Zavřel si mě ve svý sluji a hučel do mě, 
až mu málem

oči vypadli. Řekl jsem mu pravdu, závěr? Nevěřil mi.

Po pár dnech jsem si to znovu štrádoval po večerce, a následně se schovával před podivným týpkem, který slídil před kolejí. Ve tmě jsem ho pořádně nerozeznal, ale postavu měl jak padesátiletý opilec. Jasný mafián.

Po pár minutách, jsem zjistil, že to je  ředitel. Ta červená holka, co mě k němu přitáhla, si nesmírně užívala, že mi dal trest.

O dva dny později? Šel jsem na astronomii, přišel jsem tam sám a odešel jsem s trestem. Důvod? Učil to ředitel, který neví, co se v dnešní době nosí.

Dál? Vyhodili mě z ošetřovny, za to že jsem vyslýchal Karla. Nic mi neřekl a ještě na mě povolal svojí agresivní sestru.
Jediný pozitivum? Rachel začíná zase jíst. S bráchou jsme si to ověřili, když jsme šli jako zájemci na kurz přemísťování. Tam nás nepustili, co se dá dělat no.

Na koberečku?

Highway To Hell - AC/DC
00:00 / 00:00
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now