Co se to děje?!

Po tom našem incidentu po večerce, se toho stalo hodně. Nejen, že mi Ryers nenápadně naznačila, že jsem bůh na lektvary a pravděpodobně být mladší, tak si ode mě vyžádá i telefonní číslo, nejen, že jsme měli prófu Eda na seznamkovou hodinu, kde si mě nechal jako posledního, protože jak se říká,
to nejlepší nakonec, nejen, že jsem si dal závod s Roddem, Varrem, šikmookým Razielem, kancem Ronnyem a jeho holkou Will, ale hlavně, dostali jsme s bráchou trest!
Ty dvě červené holky si na mě číhaly a odchytly si mě, když jsem si šel jednou uspokojit žaludek. Pak tam přišel brácha a už to jelo! Chtěly po nás, ať vyleštíme nějakou síň, na což jsem jim odpověděl, že nejsem uklízečka a nepracuju zadara. Pak se tam slezlo celkem dost studentů, mimo jiné i koule Jessie, Daniel s Ashleyem, kteří jsou k sobě pravděpodobně připoutaní pupeční 
šňůrou a Tasha, která místo toho, aby nás 

zachránila, nás tam surově zmlátila. Nechci z ní dělat agresora, ale v tu chvíli jsem měl největší chuť ji podstrčit lexaurin. Nakonec jsme se díky Edovi dohodli, že tu síň s bráchou uklidíme, když si neuměj najmout profi uklízečku.
Večer jsem s Varrem a karetnicí seděl ve spolce a stěžoval si rodičům do dopisu, když přitáhl Karlos a nahradil Jade u nás u stolu.
Nevím, o co mu šlo, ale choval se k nám nezvykle přátelsky. Pravděpodobně zaslechl, jak nám v kapse cinká cash a tak z nás chtěl co nejvíc vytěžit.
Další den jsem zaspal na hodinu s Tamčou a s bráchou jsme tam přiběhli pár minut po zazvonění. Samozřejmě, jednalo se o nás, takže nám to Tamča prominula a nijak to nekomentovala.
V lavici už seděl borec Rodd, kterého jsme dlouho neviděli, takže byl pro nás skvělé překvápko. 

Highway To Hell - AC/DC
00:00 / 00:00
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now