Slavili jsme nový rok. Teda jako, byla to pořádná akce! Hlavně kvůli kapele Junkies, což jsou feláci od nás z koleje. Bezokej Lucas, agresivní Finnouš a náš supr čupr kámoš a oblíbenec Hugoušek. Fandů sice moc neměli, ale s pupečňáky jsme vydali za všechny. Tančilo se tam, křičelo, mlátilo hlavama, prostě paráda. Bez nich by to 
byla nudná akce. Samozřejmě mám s celou kapelou fotku. Dostal jsem za to odznakáč, kterej teď hrdě nosím, takže jsem jak chodící reklama a Tasha v jednom.

Další věc co se stala je, že jsem si všiml, že Jade chodí vyfiklá v nějaký mikče "slečna ZLO". Jako, že to nosí zrovna asociální Jade, která dodržuje pravidla, to mě dost překvapilo. Tak jsme ji s bráchou, bezokáčem a pupečňáky šli testnout. Jednook ji čapl a vyrazili jsme k tý modrý koleji. Asi tam ve skutečnosti chtěla, protože se cestou vůbec nevzpouzela, akorát se na všechny mračila.

Hodili jsme jí dovnitř, vydržela tam asi dvě sekundy a pak vysprintovala celá traumatizovaná pryč. Tak jsme tu modrou kolej šli aspoň zčeknout s bráchou a Ashleykou, jako celkem nic moc, naše je větší, modernější, pohodlnější a celkově better. Jednook nás pak vzal do nějaký obří sneaky secret koupelny, tam se mi líbilo, asi se tam budu chodit mydlit a čistit zuby. Jediná věc, která mě naštvala, že mě jednook v noci dotáhl do nějaké secret roomky, kde jsem následně musel přečkat noc. Naštěstí mě tam další den našel Finnouš, takže mě zachránil ze spárů zoofilní dračí holky a její podivné kamarádky.
 

Jo a pak jsem zjistil, že jsem vlastně vzdělanější než Hugo a Finn. Vůbec neměli tucha, co to je elektřina, obrazovka, nebo dokonce počítač!! Finn byl fáákt mimo. Myslel si, že se počítačová myš musí krmit. Takže důkaz, že hora svalů neznamená mozek.

Silvestr a tak dále

Highway To Hell - AC/DC
00:00 / 00:00
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now